יום ראשון, 20 בינואר 2019

מדפים לאחסנה קלה


אם אתם רוצים לקבל את האחסון הכי קל שיש אתם צריכים לבחור את המדפים שלכם בצורה נכונה. יש מגוון רחב של מדפים כאשר הבחירה שלהם אולי יכולה להישמע לכם לא כל כך מסובכת ומורכבת, אך עם מגוון כה רחב כדאי שתשקלו את כל הפרמטרים.

התאמת האחסון לצרכים שלכם

המדפים יוצרים סדר רב באחסון בצורה הרבה יותר טובה מכל סידור אחר, כאשר המדפים יכולים להתאים לכל מקום. הם מתאימים לבית, הם מתאימים לעסק וכמובן למפעל, הם נותנים סדר וארגון, הם מספקים נגישות רבה יותר לכל הפריטים שלכם שמאוחסנים וכן הלאה. עם זאת כדי לקבל את השימוש הכי טוב שיש ולייעל את הקנייה עד כמה שניתן, יש לבחור את המדפים שיספקו לכם את האחסון הכי קל שיש. כיצד אפשר לבחור אותם נכון? הנה כמה מדפים שאתם צריכים להכיר.

מדפים מודולריים לאחסון הכי קל שיש

·        מדפים מודולריים סמארט מערכות קומפקטוס הם המדפים הכי טובים שיש. באופן כללי יחידות מדפים יהיו פתרון טוב יותר מאשר מדפי תלייה כאשר אין צורך להתקין אותם ולקדוח בקיר אלא בסך הכול להרכיב אותם במקום הנדרש.
·        לא רק שלא צריך להתקין אותם אלא ניתן לשנות את אופי האחסון. מדפים אלו מורכבים ביחידה על מסילות שנשלפות בקלות ומוחזקות היטב כך שאפשר ליצור שטח אחסון גבוה או נמוך יותר לפי הדרישה.
·        יש מדפים מודולריים גם ממתכת, גם מאלומיניום וגם מפלסטיק ואפשר לבחור את הטובים ביותר עבורכם לפי אופי האחסון וסוג הפריטים.

מהי מערכת קומפקטוס?

מערכת מדפים קומפקטוס היא אחת ממערכות המדפים הכי טובות שיש. מערכת זו היא למעשה מערכת מדפים מודולרית כאשר יחידות המדפים עצמן צמודות זו לזו כך שאין ביניהם מעברים. כיצד אפשר להוציא את הפריטים מהמדף אם אין מעברים? אפשר לעשות זאת על ידי משיכה של אחת מיחידות המדפים ואז כל היחידה נפתחת מולכם. כך למעשה אפשר לחסוך במקום רב ובשטח קטן יותר לאחסן יותר מוצרים. מדפי קומפקטוס מתאימים גם למשרד, גם לחנות וגם לאחסון ביתי ויש כיום גם מערכות מדפים כאלו שפועלות באופן חשמלי ללא צורך בהפעלת מאמץ פיזי כלל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה