יום שלישי, 23 באוקטובר 2018

מדפי מתכת לארכיון


בחירת מדפים מודולריים יכולה להיות בחירה נבונה אך זה הזמן להבין מדוע היא תהיה הבחירה המושלמת. למעשה אין אפשרות לבחור מדפים אחרים ונוחים יותר לארכיון מאשר מדפים מתכת ואחרי המאמר הזה כבר תבינו בדיוק למה.

מה היתרון של מדפי מתכת לארכיון?

כאשר בוחרים מדפים לארכיון יש צורך לבחור מדפים שיתאימו לשימוש. בארכיון יכולים להיות מגוון רחב של מוצרים, חומרים, מסמכים ועוד, ולכולם יכול להיות שיש אחסון אחר שיהיה הטוב ביותר. יכול להיות שחלק מהמוצרים יהיו רבים וקטנים ולכן יש להתאים את גובה המדפים אליהם וזאת כדי לחסוך במקום, הרי בסופו של דבר יחידות מדפים נועדו לחסוך במקום. כך למעשה מדפי מתכת מודולריים הופכים את משימת האחסון בארכיון לקלה הרבה יותר וכל מה שיש לעשות הוא להתאים את גובה המדפים לסוג הפריטים שאתם רוצים לאחסן. אלו עוד פרמטרים יעזרו לנו בבחירה?

כיצד נבחר מדפים לארכיון?
  • אחרי שהבנו שמדפי מתכת מודולריים יהיו בחירה הטובה ביותר לארכיון חשוב להבין אלו פרמטרים יעזרו לנו לבחור את המדפי מתכת האיכותיים ביותר. ראשית, צריך לזכור כי העמידות היא הפרמטר החשוב ביותר. אם לא תבחרו מדפים עמידים בסופו של דבר אתם יכולים למצוא את עצמכם בבעיה רצינית כי תצטרכו להחליף את המדפים אחרי כמה שנים, דבר שיהיה מסובך מאוד עד בלתי אפשרי בארכיון גדול. לכן יש לבחור מדפים ממתכת שתורמים לחוזק ואיכות לאורך שנים.

  • העמידות של המדפים לא נמדדת רק בעמידות לזמן אלא גם בעמידות למזג אוויר. אמנם ארכיון תמיד יהיה מקורה אך בכל זאת צריך לדאוג למדפים שיישארו עמידים גם בתנאי לחות גבוהים. העמידות נמדדת גם ביכולת ההעמדה שלהם כיוון שמדף חלש יכול להישבר ולגרור נפילה של יחידות מדפים נוספות.
אז איזה מדף כדאי לבחור?

בחירת מדפים לארכיון תהיה בעיקר שאלה של עיצוב כי ברור לכולם כי מדפי האלומיניום יהיו הכי טובים שיש. בניגוד למדפי פלסטיק שאמנם יהיו זולים אך חלשים מאוד, מדפים ממתכת יהיו מדפים מעולים, עמידים לאורך זמן ואפילו נגד חלודה ובעלי יכולת העמסה כבדה במיוחד. מדפים אלו לא סתם הכי נפוצים בארכיונים.

המאמר "מדפי מתכת לארכיון" פורסם לראשונה באתר עורך דין אזרחות
Via lawyer-citizenship.co.il October 23, 2018
http://www.lawyer-citizenship.co.il/%D7%9E%D7%93%D7%A4%D7%99-%D7%9E%D7%AA%D7%9B%D7%AA-%D7%9C%D7%90%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%95%D7%9F/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה